לפתור בחינה פסיכומטרית זו מיומנות בפני עצמה. התמודדות עם לחצים, חשיבה מהירה, מעבר בין סוגי שאלות שונים וישיבה ממושכת - היכולות הללו ישפיעו באופן דרמטי על הציון הפסיכומטרי הסופי שלכם. קורס הפסיכומטרי שלנו כולל 10 סימולציות (בחינות הזהות במבנה שלהן לבחינה פסיכומטרית אמיתית) שנועדו בדיוק בשביל לפתח את אותן יכולות. הסימולציות נערכות בתנאים המדמים את בחינת האמת: כל תלמיד בכיתה יקבל חוברות בחינה, מטלת חיבור ודף תשובות. הסימולציות נערכות תחת השגחה והקראת זמנים, בדיוק כמו הדבר האמיתי!

הלחץ באוויר שכה מאפיין את בחינת האמת ירד בהדרגה מסימולציה לסימולציה. הסימולציות שנערכות כבר מתחילת הקורס תאפשרנה באופן הדרגתי ומבוקר את הכרת מבנה הבחינה הפסיכומטרית ואת עצמכם כנבחנים. חשוב לזכור שמדובר בסוג בחינה שטרם התנסתם בה ויש להתרגל למבנה הבחינה ואתגריה ולא רק לחומר הלימוד.

לא פחות חשוב מכך - הסימולציות תאפשרנה מעקב צמוד אחר ההישגים שלכם בפרקים השונים. כל נתוני הסימולציות שנאספו במשך קורס פסיכומטרי ועד למרתון, חשופים דרך האתר המתקדם גם לתלמיד עצמו וגם למורה. ניתוח הסימולציות יאפשר לכם לזהות את נקודות החוזק והחולשה שלכם ולהתאים את התרגול הנדרש. תחקור עצמי מעמיק של כל סימולציה יאפשר לכם לזהות את סוגי הטעויות שלכם ולהימנע מהן ולעבוד בצורה נכונה ויעילה יותר.