החזון המקצועי של High Q מושתת על האמונה כי ניתן לשפר את היכולת האישית שלך ולעזור לך לממש את יכולתך. לצורך כך, עומדים לרשותך אמצעי ההוראה המתקדמים ביותר בעולם, אשר מקדמים אותך אל המטרה בצעדי ענק, באמצעות שימוש בטכנולוגיות הוראה חדשניות וייחודיות. הטכנולוגיות מפותחות על ידי מחלקות המחקר והפיתוח שלנו בארץ ובעולם.

את טכנולוגיות ההוראה המתקדמות שלנו תפגוש בכיתה, בבית וביניהם (במחשב, בסמארטפון ובטאבלט). הטכנולוגיות המתקדמות מאפשרות לך למידה אדפטיבית. תותאם לך תכנית לימוד ותרגול דינמית שתשנה את רמת הקושי, הקצב והלמידה על פי תהליך ההתקדמות שלך. יחד עם המורה, תנצל את הטכנולוגיות העומדות לרשותך על מנת להשיג יתרון משמעותי על שאר התלמידים שאינם לומדים ב-High Q ותגיע מוכן באופן מיטבי לבחינה הפסיכומטרית.

ללמוד בקצב שלך

כבר ביום ההרשמה תקבלו שם משתמש וסיסמה לאתר האדפטיבי המתקדם שיאפשר לכם אלפי שעות תרגול במגוון כלים ייחודיים שפותחו בהתאמה לצרכים שלכם.

ללמוד בכל מקום

יותר מ-20 אפליקציות ייחודיות לסמארטפון שלכם יאפשרו לכם ללמוד אוצר מילים באנגלית ועברית, לשפר את יכולותיכם בכל הפרקים ולתרגל כמה שתרצו. האפליקציות שלנו יאפשרו לכם לתרגל בכל מקום בקלות ובנוחות. כך תוכלו לנצל טוב יותר את תקופת הלימודים לבחינה הפסיכומטרית.

להיות איינשטיין אם תרצו

סיפרו לך שנולדת עם פוטנציאל מסויים והמטרה שלך בחיים היא לממש אותו? היום המדע כבר מראה שטעו! יצרנו עבורך מעבדה קוגניטיבית שלא רק תעזור לך לממש את הפוטנציאל שלך - אלא אפילו תרחיב אותו! פשוט כך - חדר כושר למח. שיפור יכולות זיכרון מגוונות, מולטי-טסקינג ועוד הם רק חלק מהיכולות שיעזרו לך לשפר את הציון שלך בבחינה (ובחיים בכלל). ניתן להתחיל כבר עכשיו בחדר הכושר למוח שפתוח לכולם!

כיתה דיגיטלית

אנחנו מאמינים שעל מנת להשאר מרוכזים ולהפיק את המיטב במהלך השיעורים בכיתה, חשוב שההוראה תהיה אינטראקטיבית ומהנה. כל השיעורים מועברים באמצעות הקרנה וקול, ובמקביל, המורה ישלב בין החומר הנלמד לשאלות שלכם. כך תהנו משיעורים יעילים, מתוחכמים ומרתקים. באמצעות המחשה מדויקת יותר של כל שאלה קולטים את החומר בצורה אופטימלית!

שטיפת מוח

2016 BrainWash, פטנט רשום ייחודי, הוא הכלי הטכנולוגי המתקדם בעולם ללימוד אוצר מילים. זו היא הדרך היחידה ללמוד אלפי מילים תוך חודשים ספורים! ה-2016 BrainWash מלווה באפליקציות נוספות שיאפשרו לכם לחזור על מה שכבר למדתם לפני השינה ובסופי שבוע. כך תהיו בטוחים שתדעו את כל המילים במאגר בזמן הבחינה.

לשומרי המסורת ביניכם, פיתחנו בין היתר גם את מילון "מילים של שבת" על מנת שתוכלו להפריד בין קודש לחול.

שיעורים בזמן שלך סביב השעון

הפסדת שיעור כי יצאת למילואים? אחותך התחתנה? עקרו לך שן בינה? אל חשש!

כל שיעורי קורס הפסיכומטרי שלנו מוקלטים ומחכים לך ב-Lessons On Demand) LOD). כך תוכל להשלים חומר שהחסרת, וגם להתעמק בנושאים שאתה מתקשה בהם ולהתכונן באופן יעיל יותר לבחינה.

אוהב לשאול עשר פעמים את אותה השאלה?

Personal Trainer היא מערכת לימוד שמטרתה לתרגל את היכולות המתמטיות הטכניות שלך. לא רק שהמערכת מאמנת אותך על עבודה בזמנים קצרים וטכניקה מתאימה, היא גם מסבירה ומלווה אותך שלב אחרי שלב עד שתגיע לשיא היכולת שלך. מאמן אישי כבר אמרנו?

מתאים לך?

"מתאים לי" היא מערכת אדפטיבית לתרגול כל הנושאים בבחינה שמתאימה את רמת התרגילים לרמה שלך. צדקת? הרמה עולה. טעית? הרמה יורדת. אלפי שאלות יאתגרו אותך ויגרמו לך לרצות להשתפר עוד ועוד.

קשה באימונים קל בקרב

סיימת לפתור בכיתה סימולציה והזנת אותה באתר? כעת תוכל לחקור לעומק את ההצלחות והטעויות שלך, לראות הצעות שונות לפתרון השאלות ולנתח באמצעות האנלייזר את החוזקות והחולשות הפסיכומטריות שלך. לאחר שתנתח את הסימולציה ותתייעץ עם המורה שלך תדע בדיוק היכן כדאי לך להשקיע תרגול רב יותר.

אמנות ההוראה כבר אמרנו?