לעתים קרובות ניתן לקרוא בתקשורת הכתובה מחקרים רבים אודות איכות מערכת החינוך במדינות שונות בעולם. המחקרים מודדים את המדינות על פי קריטריונים שונים המשוקללים לדירוג אחד. אחד הקריטריונים הנבדקים הוא מספר התלמידים בכיתה, או היחס בין מספר הסטודנטים למספר המרצים במוסד הלימודי. די בכך כדי להסיק שמספר התלמידים שאיתו צריך להתמודד איש החינוך משפיע ישירות על טיב ההוראה. למעשה, אין צורך לקרוא מחקרים ארוכים שנעשו מעבר לים כדי לדעת שהרבה יותר קשה ללמוד בכיתה שבה נוכחים כארבעים תלמידים מאשר בכיתה קטנה הרבה יותר.

עשרות שנים של ניסיון בהכנת תלמידים למבחן הפסיכומטרי הובילו אותנו למסקנה חד משמעית - כדי לספק את מלוא תשומת הלב והיחס האישי הנדרש לכל תלמידה ותלמיד יש ליצור מסגרת אשר תאפשר קיומם של תנאים אלו.

המשמעות - קורס פסיכומטרי מצויין מתאפיין בכיתות קטנות!

כיתה קטנה מאפשרת למורה שלך להעניק לך יחס אישי חם, לעקוב אחריך פרטנית לכל אורך הדרך, לענות על השאלות שלך וליצור אווירת למידה אינטימית בין חבריך לכיתה. רק באווירה כזו יכול להתקיים דיאלוג פדגוגי בכל הנושאים והרבדים שקשורים לבחינה.

זו בדיוק הסיבה שקורס הפסיכומטרי שלנו לעולם לא יתקיים בכיתות גדולות שאינן מאפשרות קיומו של דיאלוג אמיתי בינך לבין המורה. הרי כיצד תלמיד יכול להרגיש בנוח לשאול שאלות כאוות נפשו כאשר מסביבו עוד 40 תלמידי פסיכומטרי חסרי סבלנות (שלא לדבר על כתיבת הודעת וואטסאפ או שיחת טלפון למורה לאחר שעות הלימודים)?

אנחנו תמיד זוכרים את מטרת העל - להעניק לכם את מיטב הכלים להצליח במבחן הפסיכומטרי. הכיתות הקטנות שלנו הן חלק בלתי נפרד מאותו ארגז כלים.