אז החלטת שהאקדמיה מחכה לך. מזל טוב! כעת רק נותר לך להוציא ציון גבוה במבחן הפסיכומטרי וכמובן שכדאי לך להתכונן אליו בקורס פסיכומטרי איכותי ומתקדם.

מה הופך את הקורס שלנו למוביל והנדרש ביותר ב-30 השנים האחרונות?

אמנות ההוראה

העובדה כי כל תלמיד הוא עולם ומלואו הופכת את ההוראה לתחום מורכב ומסובך. במשך למעלה מ-30 שנה חקרנו, פיתחנו, למדנו ושכללנו את שיטות ההוראה שלנו לאמנות של ממש - אמנות ההוראה.

קראו עוד => לחץ כאן

Gamification

אחד התחומים הלוהטים בעולם ההוראה הגלובלי הוא ה-Gamification, לימוד באמצעות משחק. מחלקות המחקר והפיתוח של קבוצת High Q העולמית מפתחות במיוחד עבורך עשרות אפליקציות של משחקים פסיכומטריים מיוחדים בכל הנושאים. כך תוכלו להפוך למומחי פסיכומטרי בכל מקום בו תהיו, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. זהירות - זה ממכר!

עולם הלימוד תוך כדי משחק => לחץ כאן

התלמידים הכי מרוצים

ידוע שאין הנחתום מעיד על עיסתו. תמיד כדאי לשמוע מה יש לתלמידים שלנו להגיד על הקורס. אתם הרי תכנסו לנעליים שלהם בעוד תקופה קצרה. שימו לב שלמרות האתגר והמסע המפרך של ההכנה למבחן, הם לא מצליחים להוריד את החיוך מהפנים.

שמעו מה יש להם להגיד => לחץ כאן

ללמוד בסביבה מתקדמת

טכנולגיית ההוראה המתקדמת שלנו מובילה את הקידמה והחידושים בתחום הוראת הפסיכומטרי. אתר מתקדם עם אינסוף אפשרויות לימוד ותרגול, מעל 20 אפליקציות לסמארטפון שיאפשרו לך ללמוד בכל מקום, ה-BrainWash המפורסם שילמד אותך אלפי מילים בזמן קצר ועוד המון הפתעות.

חשיפה לטכנולוגוית ההוראה => לחץ כאן

מורה טוב זה מורה לחיים

קורסים מצוינים מתחילים במורים מצוינים. המורים שלנו מגיעים ממגוון תחומים באקדמיה, בתעשייה, בהוראה וחינוך, ומרכיבים נבחרת מנצחת שמשלבת בין מקצועיות חסרת פשרות לאהבת האדם שכה מאפיינת אותם.

בואו להכיר אותם => לחץ כאן

יחס אישי שמעיף אותך

התפיסה הפדגוגית שלנו מתבססת על כך שכל תלמיד הוא שונה ולכל אחד יש יתרונות וחסרונות שייחודיים לו. לכן, המורים שלנו לוקחים כל אחד ואחת מכם כפרויקט אישי ומלווים אתכם יד ביד לכל אורך הדרך. רק כך אנחנו מאמינים שאפשר להגיע לציון החלומות שלכם.

יחס אישי בתכלס => לחץ כאן

חומרי לימוד חמים מהתנור

כשאתם משתמשים בספרים הרבים שתקבלו במהלך הקורס ובטכנולוגיה המיוחדת שלנו להוראת פסיכומטרי, אתם יודעים שכל שאלה נבחרה ונבדקה בקפידה כך שאתם מנצלים את זמן הלימוד שלכם לטובת החומר הכי חם ומעודכן שיש. מחלקות המחקר והפיתוח – מצדיעים לכם.

בואו להכיר אותם => לחץ כאן

לומדים בכיתות קטנות

עשרות שנים של ניסיון בהכנת תלמידים למבחן הפסיכומטרי הובילו אותנו למסקנה חד משמעית - כדי לספק את מלוא תשומת הלב והיחס הנדרש לכל תלמידה ותלמיד יש ליצור מסגרת אשר תאפשר קיומם של תנאים אלו. המשמעות - הכיתות הכי קטנות!

למה זה חשוב? => לחץ כאן

יש לך סניף ליד הבית

פתחנו מעל 40 סניפים ברחבי הארץ. מדוע? התשובה פשוטה – בשביל הנוחות שלכם! החלטנו לחסוך לכם את טרחת הנסיעות לסניפים מרוחקים ופתחנו עבורכם סניף ליד הבית. כך תוכלו לנצל כל רגע פנוי בשביל ללמוד ולהתקדם.

הצצה לסניף הקרוב אליך => לחץ כאן

קשה באימונים קל בקרב

קורס הפסיכומטרי שלנו כולל 10 סימולציות שנערכות בתנאים המדמים את מבחן האמת: כל תלמיד בכיתה יקבל חוברת מבחן, מטלת חיבור ודף תשובות. הסימולציות נערכות תחת השגחה והקראת זמנים, בדיוק כמו הדבר האמיתי!

איך זה ישפר לך את הציון בטירוף? => לחץ כאן