10 סיבות להירשם לקורס פסיכומטרי של High-Q

אז החלטתם לעשות קורס פסיכומטרי? דבר ראשון, תנשמו עמוק. תירגעו. דמיינו ציפורים ופרפרים. הכל בסדר ואין ממה להתרגש. מילה שלנו זו מילה. עדיין קצת מלחיץ? כדאי שתדעו שאתם לא לבד, ושזו בדיוק הסיבה שאנחנו פה: כדי לעזור לכם לעבור את החוויה שנקראת מבחן פסיכומטרי.

בינינו, אנחנו יכולים לגלות שראינו כבר כמה מבחנים פסיכומטריים (בכל זאת, אנחנו בסביבה מ-1984!) וגם העברנו קורס פסיכומטרי או שניים. אנחנו יודעים בדיוק מה נחוץ כדי להצליח במבחן שכזה, ואם תרצו נכין אתכם בצורה הכי טובה שרק אפשר. אבל בינתיים, פשוט כי אנחנו יודעים שאתם קצת בלחץ עכשיו, תראו איך אנחנו מרגיעים אתכם ב-10 צעדים פשוטים. לא מאמינים? תקראו עד הסוף ותראו שהשד בעצם לא כזה נורא!

 1. היינו כבר בסרט הזה – קבלו נתון: עברו אצלנו כבר יותר מ-250,000 תלמידים מרוצים. עוד נתון? יש לנו 43 סניפים בכל רחבי הארץ כדי שלא תצטרכו לנסוע רחוק ובתכל'ס, היינו כבר בכל הסרטים, ראינו כבר כמעט הכל בתחום הפסיכומטרי ויש לנו המון ניסיון. עד כמה אנחנו מנוסים בדיוק? אנחנו פועלים כבר מ-1984 (כן, יותר וותיקים מכם).
 2. המורים פשוט תותחים – בואו נגיד ככה: זה לא פשוט להפוך למורה לפסיכומטרי
  בHigh-Q- לא כי אנחנו לא נחמדים (אנחנו כן!) אלא כי כשאנחנו בוחרים ומכשירים את המורים שלנו (זו הכשרה של חצי שנה!), אנחנו חושבים עליכם, התלמידים. אצלנו, לא מספיק שהמורה יודע לפתור מהר או להסביר ברור. ב-High-Q המורה הוא קודם כל בנאדם שאכפת לו מכל אחד ואחד מהתלמידים שלו ושנותן להם יחס אישי וקרוב ולא כי ביקשנו ממנו לעשות את זה. אלא בגלל שככה הוא. איכפתי.

  בתחילת הקורס, המורה שלכם יבנה עבורכם תוכנית עבודה אישית, בהתאם ליכולות ולחוזקות שלכם. אגב, המורה לא יעלם לכם אחרי השיעור, להיפך הוא יצור קשר מדי פעם, יבדוק מה מצבכם, ויענה לכם על שאלות במייל או בטלפון. נודניק זה.
 3. האתר שלנו מטורף, באחריות! – גם אם אתם חושבים שאתם מקרה אבוד ואתם לא יכולים להשתפר - אתם יכולים. אנחנו לא רק מאמינים בזה, אנחנו פשוט יודעים את זה (זוכרים את סעיף 1?). כדי לעשות את זה בפועל, קורס פסיכומטרי ב-High-Q מעמיד לרשותכם אמצעי למידה מתקדמים, בדוקים ואפקטיביים בטירוף שיעזרו לכם להשתפר בכל התחומים החלשים שלכם. האתר מתאים את עצמו אליכם ולרמה שלכם, מעלה ומוריד את רמת הקושי לפי החוזקות שלכם, עוקב אחרי ההתקדמות שלכם, מעדכן אתכם ואת המורים במצבכם ובונה לכם תוכנית אישית, צעד אחר צעד, עד הציון שרציתם. זה כמו אח גדול שיושב לכם על הכתף, עוזר ותומך ומדרבן כל הדרך לבחינה. רוצים דוגמה?

  קבלו: אין מצב שלא שמעתם על Brainwash! זהו פיתוח מהפכני שלנו בתחום לימוד השפות. אנחנו משתמשים בתוכנה הזו ללימוד שפות ברחבי העולם ומחקרים מראים שהיא השיטה המהירה והטובה ביותר ללימוד מילים חדשות. זו שיטה שפועלת במקביל על חושי השמיעה והראייה לשם למידה והטמעה אופטימלית של המילים בזכרון. גם אם לא תרצו זה יכנס.

  עוד אחת? קבלו את Personal Trainer המאמן האישי שלכם בחלק הכמותי. זו מערכת שמכילה מאגר אינסופי כמעט של תרגילים שמחולקים לפי רמות קושי וסוג שאלות. אל תדאגו, לכל שאלה מוצגת הדרך המלאה לפיתרון. זה משפר את טכניקת העבודה, את מהירות המחשבה, מייעל את הלמידה, מציג לכם בדיוק היכן אתם צריכים להשתפר וחוסך זמן.

  כלי חשוב נוסף הוא ה-Analyzer . אחד הדברים החשובים בלמידה לבחינה הוא הסקת המסקנות, או במילים אחרות: ללמוד מטעויות. ה-Analyzer הוא דו"ח שמסכם כל סימולציה שתעשו בכמה רמות ומראה לכם בדיוק היכן טעיתם, מה הייתה הטעות שלכם, ובאיזה נושאים כדי לכם לתרגל עוד. זה ישפר אתכם בצורה מדהימה. בדוק!

  וכלי אחרון? תכירו את SWOT! האפליקציה הזו פשוט גאונית והיא ייחודית ל-High-Q. SWOT מנתחת בכל רגע נתון את כל הנתונים שלכם, רואה היכן אתם עומדים מול שאר התלמידים, היכן כדאי לכם להשקיע מאמצים, נותנת לכם שיעורי בית שמותאמים לכם אישית ואפילו מספקת לכם הערכה לגבי כמה נקודות תרוויחו בבחינה אם תשקיעו בנושא שאתם חלשים בו. זו הדרך היעילה והממוקדת ביותר להתכונן לבחינה.

  אה וכמעט שכחנו – פיספסתם שיעור? אתם יכולים להשלים אותו באינטרנט או להתעמק בנושאים שאתם מתקשים בהם ולהתכונן בצורה יעילה יותר למבחן. ראו סעיף הבא...
 4. מגיעים ל-LOD? – טוב, לא התכוונו ללוד העיר (למרות שגם שם יש לנו סניף) אלא לחידוש האחרון והבלעדי לתלמידי High-Q, זה נקרא Lessons On Demand ובתכל'ס זה סוג של VOD או יוטיוב. זוהי ספריית שיעורים וירטואלית הזמינה עבורכם דרך המחשב בכל זמן במשך הקורס הפסיכומטרי וכמה פעמים שתרצו. הספרייה הזו נפתחת עבורכם כבר ברגע הרישום ומאפשרת לכם לצבור יתרון יחסי ולהגיע לקורס מוכנים יותר! כן, גם בבית אנחנו איתכם בכל רגע.
 5. הכיתות שלנו ממש קטנות – לא, לא קטנות בשטח. קטנות בכמות התלמידים. קורס פסיכומטרי זה לא שוק, ולכן בכל כיתה ממוצע של 18 תלמידים בלבד! זה מאפשר למורה להעניק לכל תלמיד ותלמיד יחס אישי ואת הזמן שמגיע לו כדי למצות את היכולות שלו. במשפט אחד? בכיתות קטנות קולטים יותר טוב את החומר. נקודה. קאפיש?
 6. לא נוותר לכם – אין מה לעשות, כשעושים קורס פסיכומטרי באים לעבוד קשה. לכן, מיד עם הרישום לקורס (בנוסף לגישה ל-LOD) תקבלו 3 ספרי הכנה שפותחו במיוחד, לשיפור אוצר המילים וכהכנה לקראת החיבור וקטעי הקריאה וגם ספרי הכנה אלגברית. במהלך הקורס תקבלו עוד 11 ספרי לימוד ותרגול שיעזרו לכם להפוך את שיעורי הבית לאפקטיביים במיוחד.
 7. מוכנים? סמלצו לדרך – לתלמידים שעושים קורס פסיכומטרי של High-Q יש 10 סימולציות ועומדים לרשותם למעלה מ- (אתם יושבים?) 25,000 תרגילים. אצלנו מתחילים מיד את הסימולציות כדי שגם אנחנו וגם אתם נדע מה מצבכם בכל רגע נתון וכדי שתגיעו לבחינה רגועים ובטוחים בעצמכם (איך אומרים אצלנו? המבחן זה בסך הכל סימולציה 11). עם האתר השווה שלנו ועם תוכנת ה-Analyzer תוכלו להבין לעומק את הנושאים שבהם התקשיתם, ובעזרת הכוונת המורה, למקד את התרגול בנושאים ספציפיים ולייעל את הלימוד.
 8. צריכים ציון פסיכומטרי גבוה במיוחד? – כיתת 750 שלנו היא כיתה שתיתן לכם מענה מושלם, כדי שלא תהיה חסרה לכם הנקודה המעצבנת הזאת להתקבל לתואר שרציתם. הקצב שם קצת יותר מהיר ומאפשר התמקדות ב"פינות" הבעייתיות של כל תלמיד.
 9. סדנת החיבור – מה לעשות, מעכשיו צריך גם לדעת לכתוב חיבור בבחינה. לא ידעתם? אז כדאי שתדעו שיש לנו סדנה ייחודית שפותחה על ידי צוות מומחים מיוחד והסדנה הזו תקנה לכם כלים ייחודיים לכתיבת החיבור-של-החיים-שלכם דווקא במהלך הבחינה.
 10. לוח וגיר? מה זה? - הלימוד לבחינה הפסיכומטרית מתבצע ממש כמו באקדמיה, עם מצגות הממחישות את תכני הלימוד בצורה ברורה יותר וממוקדת יותר. כך משקיע המורה בלימוד החומר, במקום לבזבז את הזמן על שרטוט מיותר ומחיקות מהלוח. המצגות כיפיות ובדרך תפגשו כל מיני הפתעות נחמדות. ככה מתמקדים במה שחשוב וחוסכים זמן למורה ובעיקר לכם.

ועוד שני דברים קטנים לפני שנשכח:

אין לכם זמן לקורס? נבחנתם בעבר ואתם רק רוצים ריענון? יש לנו ב-High-Q בדיוק את הפתרון בשבילכם. קוראים לזה selfcalss– קורס ללמידה עצמית לפסיכומטרי! כן, יש דבר כזה, בזמנכם החופשי ובלי להגיע לשיעורים! ה-selfcalss מאפשר לכם ללמוד מכל מקום ובכל זמן, החומרים זהים לקורס ה"רגיל", אז אם אתם רוצים לעשות דברים בקצב שלכם, זה פיתרון מעולה.

ודבר אחרון, אם אתם מרגישים לא מוכנים לקורס וקצת מיואשים כי אתם לא זוכרים כלום – אין לכם מה לדאוג. אם נראה לכם שעבר הרבה זמן מאז התיכון או שאתם רוצים קצת רענון אז כדאי לכם לשקול להצטרף לאחת המכינות שלנו. מטרת המכינה היא להוריד לכם את ה"חלודה" שצברתם מאז התיכון, לחדד, לעשות חזרה ולמנוע מצב שבו "נתקעים" במהלך הקורס עם דברים בסיסיים. אגב, לימודי המכינה מתבצעים בכיתות ממש קטנות כדי שכולם יתקדמו וזה מיוחד לתלמידי High-Q!

נו, נרגעתם? עכשיו אתם מבינים למה כשאתם ב-High-Q אין לכם בכלל, אבל בכלל מה להילחץ? אתם מבינים למה קורס פסיכומטרי ב-High-Q זו הדרך הנכונה? אנחנו בטוחים שאתם קצת יותר מחויכים עכשיו. יש לכם עוד שאלות? הרימו לנו טלפון עכשיו ב-1-800-80-80-80 או השאירו פרטים בעמוד צור קשר באתר ואנחנו נשמח לענות על כל שאלה שלכם. אל תחכו! יחד נביא אתכם הכי רחוק שאפשר!