מאז ימי בראשית שיטות הלימוד עברו שלוש מהפכות גדולות: המצאת הדפוס, המצאת המחשב (בשילוב האינטרנט) וה-Gamification. את האחרון רובינו פחות מכירים. אז מה זה ה-Gamification הזה שכולם מדברים עליו?

Gamification הוא לימוד באמצעות משחק. באמצעות שיטה זו משלבים אלמנטים של משחקים (כיף כיף כיף) במטרות של למידה. בשנים האחרונות משלבות החברות המובילות בעולם את משחקי הלימוד כחלק אינטגרטיבי בתכניות הלימוד שלהן.

High Q זוכה להיות החברה היחידה בישראל שהפכה את תחום משחקי הלימוד לחלק משמעותי ומהנה בתהליך הלמידה ובכך מקנה לתלמידיה יתרון משמעותי על שאר הלומדים לבחינה. מחלקות המחקר והפיתוח של החברה בעולם ובישראל פיתחו וממשיכות לפתח למעלה מעשרים משחקים שמאפשרים לימוד לבחינה במגוון תחומים. האופי האנושי הוא לבצע כל דבר טוב יותר כאשר הוא משולב בהנאה, על אחת כמה וכמה כשמדובר בלימודים. כאלה אנחנו בני האדם - הנאה היא לא מילה גסה.

באמצעות המגוון הרחב של המשחקים תוכלו לשפר את אוצר המילים שלכם באנגלית ובעברית, להתאמן בחישובים, לשפר את הזיכרון, להתאמן בהשלמת משפטים ועוד מגוון רחב של תחומי לימוד, כאשר לכל קורס שתלמדו קיימות אפליקציות יעודיות שפותחו עבורו. את רוב המשחקים ניתן להוריד גם כאפליקציות כך שתוכלו ללמוד בכל מקום וזמן שתחפצו. אל תשכחו שהמורים שלכם מבצעים בקרה מתמדת על אופן השימוש וההישגים שלכם במשחקי הלימוד וידרבנו אתכם להשקיע עוד ועוד.

מחקרים שנערכו על עשרות אלפי התלמידים שלמדו ב-High Q בשנים האחרונות מראים באופן מובהק כי עולם ה-Gamification הגדיל באופן משמעותי את זמן ההשקעה שלהם בלימודים, הוריד את רמת הלחץ והגביר את תחושת ההנאה במהלך תקופת ההכנה לקראת הבחינות השונות או שיפור האנגלית המדוברת. אמנות ההוראה כבר אמרנו?