יש מעט מאוד תחומים בחיים שניתן להצליח בהם ללא תרגול, אך לימוד שפה ודאי אינו אחד מהם. אם ברצונכם לשפר את האנגלית המדוברת שלכם – תתכוננו לתרגל, והרבה! כיתות קטנות ומורה מדהים שנותן יחס אישי זה חשוב, אך ללא עבודת תרגול משמעותית ויום-יומית, בין שיעור לשיעור, קשה להגיע לאנגלית שוטפת תוך שלושה חודשים.

היכולת לדבר אנגלית באופן שוטף נשענת על שני יסודות: הראשון הוא אוצר מילים מספיק רחב שיספק את אבני הבסיס לשיחה. השני הוא מבנים לשוניים, כלומר היכולת לחבר את המילים יחד לכדי משפטים באנגלית, באופן שיבינו מה אתם אומרים. רכישת המבנים הלשוניים מתבצעת באמצעות השיטה הקוגניטיבית של English2Go, המאפשרת לימוד של מבני השפה כפי שילדים לומדים אותם – באופן אינטואיטיבי, יעיל, ללא ספרים ומחברות ובלי מילה אחת על חוקי דקדוק. שיטה זו מחייבת דיבור בפועל, על כן היא מתבצעת במהלך הקורס עם המורה בכיתה. לעומת זאת, את אוצר המילים באנגלית יכול כל אחד להרחיב ביעילות ובקלות גם בבית, בעבודה, באוטובוס ובעצם בכל מקום – באמצעות שימוש במגוון אפליקציות ומשחקים ללימוד אוצר מילים שפותחו במיוחד ע"י מחלקות המחקר והפיתוח של קבוצת High Q העולמית.

לא יכולים להתאפק? רוצים כבר להתחיל לשפר את אוצר המילים שלכם באנגלית מדוברת? הכנו לכם טעימה מהמשחק "תיבת נח" שהוא אחד מהמשחקים הרבים ללימוד ותרגול אוצר מילים שעומדים לרשות תלמידינו.

בהצלחה!