לאורך השנים למדנו המון על איך לומדים לדבר אנגלית שוטפת בביטחון תוך זמן קצר. ריכזנו עבורכם כמה טיפים חשובים לגבי מה חשוב לעשות על מנת להבטיח את הצלחתכם:

הסרת חומות - מובן לנו שלא יהיה לך קל להרגיש בנוח להסיר חומות ולדבר כבר בתחילת הדרך. יכול להיות שמנקר בך חשש מהתמודדות עם השפה האנגלית בגיל בוגר, אחרי שבמשך שנים ארוכות לא דיברת. תהא הסיבה אשר תהא לאותו קושי או חשש, מי שיסייע לך להתמודד מחדש עם האתגר הוא לא אחר מאשר המורה שלך. כבר בשיעור הראשון תיווכח שהמורה שלך הוא הרבה יותר מסמכות פדגוגית. הוא חבר שילווה אותך מהשיעור הראשון ועד לסוף הקורס. הוא ילמד אותך להכיר את הקשיים והשגיאות שלך ולאחר זמן קצר ביותר יוסרו חומות החשש. ברגע שהחומות נופלות, תרגיש בנוח לטעות; ברגע שאתה מרגיש בנוח לטעות אנחנו שם כדי ללמד ולשפר אותך עד שתצליח לדבר אנגלית שוטפת בביטחון!

תרגול - לא ניתן ללמוד לנגן בפסנתר, לנהוג מצוין או לשחות היטב רק מהשתתפות בשיעורים. כך הדבר גם כשברצונכם ללמוד לשוחח היטב באנגלית - עליכם לתרגל את החומר הנלמד. לשם כך אנו מעמידים לרשותכם אתר הוראה מתקדם שבו אתם יכולים לחזור על כל תכני השיעור. בנוסף תוכלו גם לשחק באפליקציות השונות שפיתחנו עבורכם על מנת להרחיב עוד ועוד את אוצר המילים שלכם.

חשיפה - ככל שתחשפו יותר לשפה כך תשתפרו בה יותר ובקצב מהיר יותר. צפייה והקשבה לתכנים באנגלית משפרת באופן ניכר את יכולת הקליטה של השפה. סרטים, סדרות, שירים... הכל תופס!

לסיכום: יש לך דרך אחת ללמוד אנגלית מדוברת בהצלחה מלאה. הדרך שלנו.