הסירו חשש מלבכם. לכל אחד מאיתנו כישרון ללמוד שפות, אחרת לא היינו יודעים לדבר. ההבדל היחיד בין לימוד שפת האם לבין לימוד שפה חדשה הוא שכתינוקות לא חששנו לבצע טעויות. בשיעורים שלנו המורה ישמש בתפקיד האב או האם שהקשיבו לכם כשהייתם קטנים ותיקנו אתכם בהתאם. כך למדתם לשוחח לראשונה וכך זה יקרה מחדש גם כעת.

אולי זה ישמע לכם מפתיע, אך אנו מלמדים אתכם לדבר אנגלית בכך שאנו גורמים לכם לדבר. ככה פשוט. אנו מאמינים בכך שכפי שלא ניתן ללמוד לשחות מבלי להכנס למים ולנגן על גיטרה מבלי לנגן, כך לא ניתן ללמוד לשוחח בשפה זרה מבלי לדבר בה בפועל. בשיטה שלנו אנו לא מתחבאים מאחורי מחברות ורשימות אינסופיות של כללי דקדוק יבשים. יחד איתנו תאזרו את האומץ להסתער על השפה האנגלית ולהתחיל לדבר אנגלית באופן שוטף ובביטחון מלא.

איך עושים את זה?

בשיטה הקוגניטיבית תלמדו בכיתה מגוון רחב של מבנים לשוניים שמרכיבים את השפה האנגלית. במקביל תעשירו את אוצר המילים שלכם באמצעות טכנולגיה מיוחדת ללימוד כמות גדולה של מילים בזמן קצר. אתם אפילו תמצאו את עצמכם שרים שירים ומשחקים במשחקים מאתגרים שיטמיעו בזיכרונכם מאות מילים נוספות מבלי שכלל תשימו לב לכך.

כך מתבצעים שני תהליכים במקביל:

העשרת אוצר המילים באנגלית באופן משמעותי - בכל רמה תלמדו 500 מילים נוספות השימושיות בשפה האנגלית לצורך שיחה. לשם התחושה, בלשנים חקרו ומצאו שבשיחה שוטפת, כמעט בכל שפה, אנו משתמשים בכ-3500 מילים בלבד.
הכרת המבנים הלשוניים המרכיבים את השפה האנגלית - אותו מבנה יכול לשמש לצורך נושאי שיחה רבים ומגוונים. ברגע שאנו שולטים במבנה, הרי שאנו יכולים להשתמש בו לכל נושא בו אנו חפצים.

במהלך הקורס אתם תשתפרו באמצעות תרגול של שרירי הלשון - אין דרך אחרת להשתפר. לכל שפה מנעד וצליל משלה ואנו נסייע לכם להקשיב לשפה ולהפנים אותה. כך גם תתרגלו למבנים השונים שמרכיבים את השפה וגם תלמדו לשוחח בהגייה נכונה.

כדי ללמוד לדבר לא צריך לצטט את כללי הדקדוק. בדיוק כפי שבילדותכם קודם למדתם לדבר ורק לאחר מכן למדתם בבית הספר את כללי הדקדוק, כך תלמדו גם עכשיו. באופן דומה אנשים רבים בעולם למדו לשוחח בספרדית מצפייה בטלנובלות בספרדית. על מנת ללמוד לשוחח צריך לשוחח ולהקשיב, לשוחח ולהקשיב ואז שוב ושוב לשוחח ולהקשיב. אל חשש, את הכללים המרכיבים את השפה כבר תלמדו תוך כדי תנועה.