מאז ימי בראשית שיטות הלימוד עברו שלוש מהפכות גדולות: המצאת הדפוס, המצאת המחשב (בשילוב האינטרנט) וה-Gamification. את האחרון רובינו פחות מכירים.

אז מה זה ה-Gamification הזה שכולם מדברים עליו?

Gamification הוא לימוד באמצעות משחק. באמצעות שיטה זו משלבים אלמנטים של משחקים (כיף כיף כיף) במטרות של למידה. בשנים האחרונות משלבות החברות המובילות בעולם את משחקי הלימוד כחלק אינטגרלי בתכניות הלימוד שלהן.

High Q זוכה להיות החברה היחידה בישראל שהפכה את תחום משחקי הלימוד לחלק משמעותי ומהנה בתהליך הלמידה ובכך מקנה לתלמידיה יתרון משמעותי על כל השאר. מחלקות המחקר והפיתוח של החברה בעולם ובישראל פיתחו וממשיכות לפתח משחקים רבים שמאפשרים לימוד במגוון תחומים. האופי האנושי הוא לבצע כל דבר טוב יותר כאשר הוא משולב בהנאה, על אחת כמה וכמה כשמדובר בלימודים. כאלה אנחנו בני האדם - הנאה היא לא מילה גסה.

באמצעות המגוון הרחב של המשחקים תוכלו לשפר את היכולות והידע שלכם באנגלית באמצעות לימוד אלפי מילים תוך זמן קצר, חזרה על החומר שלמדתם בכיתה ועוד. את רוב המשחקים ניתן להוריד גם כאפליקציות כך שתוכלו ללמוד בכל מקום וזמן שתחפצו. אל תשכחו שהמורים שלכם מבצעים בקרה מתמדת על אופן השימוש וההישגים שלכם במשחקי הלימוד וידרבנו אתכם להשקיע עוד ועוד.

מחקרים שנערכו על אלפי התלמידים שלמדו אנגלית מדוברת ב-High Q בשנים האחרונות מראים באופן מובהק כי עולם ה-Gamification הגדיל באופן משמעותי את זמן ההשקעה שלהם בלימודים, הוריד את רמת הלחץ והגביר את תחושת ההנאה במהלך התקופה בה למדו לדבר אנגלית שוטפת בביטחון.

אמנות ההוראה כבר אמרנו?