"חֲנֹךְ לַנַּעַר עַל פִּי דַרְכּוֹ גַּם כִּי יַזְקִין לֹא יָסוּר מִמֶּנָּה" (משלי כב ו)

העובדה כי כל תלמיד הוא עולם ומלואו הופכת את ההוראה לתחום מורכב ומסובך. במשך 35 שנים חקרנו, פיתחנו, למדנו ושכללנו את שיטות ההוראה שלנו לאמנות של ממש - אמנות ההוראה.

המורים שלנו הם אמני הוראה - הם עברו הכשרה ארוכה ומפרכת ועם השנים נהיו אמנים בלהבין את הצרכים, הרצונות והרגשות שלך וללמד אותך בדרך שמתאימה לך. המורים שלנו מאמינים שהאחריות להבנה שלך מוטלת על כתפיהם. אין תלמידים שלא מבינים, יש מורים שלא מצליחים ללמד. המורים שלנו ידועים באינטיליגנציה הרגשית המפותחת שלהם ובניסיון שצברו עם מאות ואלפי תלמידים. הקשר האישי והחיבור הרגשי שתזכו לו עם המורה שלכם הם הדרך היחידה בה תוכלו ללמוד באופן שמתאים לכם. חנוך לנער על פי דרכו.

על מנת שתקבל מהמורה שלך יחס אישי אמיתי שכולל התאמה של תכנית הלימודים לצרכים והרצונות שלך, החלטנו שהלימודים יערכו תמיד בכיתות קטנות מאוד - פחות מעשרה תלמידים בכל כיתה. לעומת זאת כשלומדים עם תלמידים רבים בכיתה, כפי שנהוג בישראל, אז אין לך מורה - יש לך בעצם מרצה. בכיתה גדולה מלמדים את החומר ולא את התלמידים. אצלנו בכיתה הקטנה תקבל מענה לכל שאלה שלך, בכל רגע נתון, בכיתה ומחוצה לה. יתרה מזאת, בכיתה הקטנה שלנו המורה שלך מכיר את היכולות, השאיפות וסגנון הלימוד שלך לפחות כמוך ולעיתים אף יותר ממך! מה שהכי חשוב לזכור הוא שלא ניתן לשפר את יכולות הדיבור באנגלית מבלי לדבר בפועל - מה שאפשרי רק בכיתות קטנות באמת.

בקורס האנגלית המדוברת חלק הארי של תהליך הלמידה והתרגול נעשה מחוץ לכיתה, שם כל אחד מכם לומד ומתרגל באופן ובקצב המתאימים לו. אם זה היה אפשרי היינו מבקשים מהמורה לחזור איתך הביתה ולהמשיך ללמד אותך גם שם. מכיוון שזה לא ממש אפשרי, פיתחנו את טכנולוגיות ההוראה המתקדמות בעולם שמתאימות את אופן ורמת התרגול בדיוק עבורך לפי רמת ההתקדמות שלך בקורס האנגלית המדוברת. כן, שמעת נכון, המערכת מתאימה את עצמה אליך!

גם את טכנולוגיות ההוראה הפכנו לאמנות של ממש באמצעות Gamification, לימוד תוך כדי משחק. מחלקות המחקר והפיתוח של קבוצת High Q העולמית מפתחות במיוחד עבורכם אפליקציות של משחקים לימודיים מיוחדים ללימוד אנגלית מדוברת. רק כך תוכלו להתחיל לדבר אנגלית שוטפת ולהפוך למומחים בכל מקום בו תהיו, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. זהירות - זה ממכר.