בעוד שלושה חודשים תדברו אנגלית באופן שוטף ובביטחון מלא. בלי ססמאות ובלי אותיות קטנות.

Past Progressive, Past Perfect Progressive… זוכרים את שיעורי האנגלית בבית ספר?

אמנם המקצוע "אנגלית" מופיע במערכת שעות הלימוד בבתי הספר, אבל בפועל המורים לא מלמדים את השפה האנגלית, הם מלמדים על השפה האנגלית. הדגש אינו על לימוד השפה האנגלית שיאפשר לכם לדבר בצורה שוטפת ולהשתמש בה באופן שיעזור לכם בחיי היומיום. במקום זאת נאלצתם ללמוד אנגלית על ידי חוקי השפה האין סופיים ומצפים מכם ליישם אותם בכל רגע נתון. כמובן שכדי ליישם כל כך הרבה חוקים בזמן שאתם מנסים לדבר נדרש מאמץ אדיר שפוגע ביכולת שלכם לדבר אנגלית באופן שוטף.

אז מה שונה אצלנו מכל מקום אחר?

קורס האנגלית בו תשתתף לא כולל לימוד חוקי דקדוק בכלל. לשיטה הזו קוראים השיטה הקוגניטיבית והיא מחקה את הצורה שבה ילדים לומדים שפת אם. הם הרי לא עושים זאת בעזרת חוקי דקדוק - הם עושים זאת על ידי הקשבה ואז ניסוי וטעייה.

זהו בדיוק האופן בו תלמדו - לא ננסה ללמד אתכם חוקים מסובכים ליישום, זה לא מה שחשוב. אנחנו נלמד אתכם איך בתכלס לדבר אנגלית שוטפת ובזמן קצר מאוד. אתם תשבו עם מורה בכיתה קטנה ואינטימית שמורכבת מתלמידים ברמה שלכם מתוך 12 רמות שונות שיש לנו, וכבר בשיעור הראשון תתחילו ללמוד משפטים ולתרגל אותם בשיחה עם המורה שלכם ואחד עם השני. כן, מה שאתם שומעים. כבר בשיעור הראשון תתחילו לדבר אנגלית!

אחר כך תחזרו בבית על מה שלמדתם בכיתה וגם תלמדו אוצר מילים באפליקציות מיוחדות שמלמדות אתכם הרבה מילים בכלום זמן. פתאום תראו שאתם פשוט מתחילים לדבר!

הנוסחה פשוטה - תתרגלו הרבה, תשתפרו הרבה. תתרגלו פחות, תשתפרו פחות. כמו רכיבה על אופניים.

התוצאות ממש ממש מהירות. יש לנו כבר עשרות אלפי תלמידים בעולם ואלפי תלמידים בישראל שעברו את החוויה והצליחו. אז למה שאתם לא?

EnglishClub

אם לא תדבר איך תשתפר?

תכל'ס, כמה אנגלית יוצא לנו לדבר? אנחנו נתקלים באנגלית מדי יום, בכל מקום, אבל כמה שיחות אנחנו באמת מקיימים? וזה לא שאנחנו לא רוצים. ממש רוצים. אבל קצב החיים לא תמיד מאפשר לקחת קורס של פעמיים בשבוע, בעיקר כשצריך גם לתרגל בבית. אז מה בכל זאת אפשר לעשות?

EnglishClub – מה זה? זה מועדון של אנשים שנפגשים פעם בשבוע לשעתיים בערב לדבר רק אנגלית! וואו, איך לא חשבו על זה קודם?! איפה זה? בסניף היי-קיו הקרוב למקום מגוריך.