יש מעט מאוד תחומים בחיים שניתן להצליח בהם ללא תרגול, אך בחינת הבגרות ודאי שאינה אחד מהם. אם אתם מתכננים לגשת לבגרות ומעוניינים להוציא את הציון הכי גבוה שאתם יכולים – תתכוננו לתרגל, והרבה! כיתות קטנות ומורה מדהים שנותן יחס אישי זה חשוב, אך ללא תרגול יסודי ומקיף ברמה הגבוהה ביותר זה לא יספיק על מנת להביא אתכם להצלחה. ללמוד את החומר ולהבין אותו בכיתה זה רק 20% מהעבודה. שאר ה-80% זה התרגול. שוב ושוב ושוב. ככל שתתרגלו יותר תבינו את החומר יותר לעומק, תלמדו מטעויות ולא תחזרו עליהן. אין דרך אחרת להשתפר.

בקורס ההכנה לבגרות שלנו אלפים רבים של תרגילים – החל מרענון יסודות, דרך תרגול מעמיק בכל נושא וכלה בשאלות בגרות מלאות. אל תחששו מכמות החומר – המורה שלכם, שמכיר אתכם הכי טוב, ידע להתאים את התרגול שמתאים לכם. ככל שתלמדו יותר כך תתקרבו להגשמת המטרה – לקבל את הציון הכי גבוה שאתם יכולים. לא מוכרחים להתפטר מהעבודה ולהיפרד מהחברים, כל עוד אתם מצליחים לעמוד בהנחיות ובמשימות שתקבלו מהמורה שלכם. כמובן, לא לשכוח לישון כמו שצריך ולהקפיד על פעילות גופנית ותזונה נכונה – נפש בריאה בגוף בריא.

לא מתאפקים עד תחילת הקורס ומעוניינים להתחיל לתרגל? הכנו לכם טעימה קטנה מקורס ההכנה לבגרות במתמטיקה שלנו, ברמות 4 ו-5 יח"ל. בכל אחד מנושאי הבחינה תמצאו כאן 30 שאלות תרגול בצירוף פתרונות מלאים, מתוך אלפי השאלות שעומדות לרשות תלמידי הקורס שלנו.

בהצלחה!

פתרונות
תרגול
פתרונות
תרגול
בעיות מילוליות - 4 יח"ל
בעיות מילוליות - 5 יח"ל
גיאומטריה אוקלידית
גיאומטריה אנליטית א'
גיאומטריה אנליטית ב'
הסתברות
וקטורים
חדו"א א'
חדו"א ב'
טריגונומטריה
מספרים מרוכבים
סדרות