קורסי ההכנה לבגרות של High Q נולדו במטרה להציע פתרון אמיתי לכל תלמיד השואף להגדיל באופן המרבי את סיכויי ההצלחה שלו בבחינת הבגרות. שנים של ניסיון, מחקר ופיתוח סייעו לנו לתכנן מגוון קורסים הכוללים את היקף שעות הלימוד האופטימלי (מעל ל-300 שעות אקדמיות!) ואת התכנים העשירים ביותר. כל הקורסים נבנו בהתאם להמלצות משרד החינוך ולחוות הדעת המקצועית של היועצים הפדגוגיים ב-High Q.

אנחנו ב-High Q מבינים כי המפתח להצלחתך בבחינת הבגרות הינו יחס אישי. אותו יחס לא יכול להתקיים בכיתות בהן כמות התלמידים עולה על 30-40. לימוד בכיתות קטנות ואינטימיות יאפשר מצב שבו המורה שלך יוכל להכיר את החוזקות והחולשות שלך!

גורם נוסף שהשפעתו על ההצלחה בקורס ההכנה מכרעת, הוא קיומם של שיעורי תגבור ותרגולים ההכרחיים להפנמת וליישום החומר. השיעורים הללו מאפשרים חזרה על החומר שנלמד בכיתה ומתן מענה על שאלות שעולות בעת תרגול בבית. כך התלמיד בקורסי ההכנה של High Q לעולם לא נשאר לבד וזוכה לליווי צמוד לאורך כל הדרך.

אנו ב-High Q מאמינים שכדי להבטיח את הצלחתכם בבחינת הבגרות, לא די במורים טובים. יש צורך במורים מעולים! צוות המורים שלנו מתאפיין בהמון ניסיון, השכלה רחבה, תחכום ואהבה רבה למקצוע ההוראה. תוך כדי עבודה אישית וצמודה הם יעבירו לכם את החומר באופן הברור ביותר, יזהו את הצרכים הייחודיים של כל אחת ואחד מכם ויניעו אתכם למצויינות ולציון הגבוה ביותר. 100 זו לא מילה גסה!

קורסי הבגרות של High Q מקיפים את המקצועות החיוניים ביותר: מתמטיקה 4/5 יח"ל, פיסיקה 5 יח"ל, אנגלית 4/5 יח"ל, גיאוגרפיה 5 יח"ל, לשון והבעה 2 יח"ל ועוד.

הנכם מוזמנים להתייעץ עמנו ללא תשלום לצורך בניית תוכנית הלימוד שלכם, ולהבטיח לעצמכם את קורסי הבגרות האפקטיביים ביותר בהתאם לצרכים שלכם.

חדש! אתר מלווה לבגרות במתמטיקה 4/5 יח"ל

אנחנו ב-High Q מאמינים כי השד לא נורא כפי שנהוג לחשוב. באמצעות כלים נכונים, מורים תותחים וכיתות קטנות, תוכלו לעבור את הבגרות במתמטיקה ברמת 4 או 5 יח"ל בהצלחה יתרה.

לשם כך, בנינו עבורכם את האתר המתקדם ביותר בישראל להכנה לקראת בחינת הבגרות במתמטיקה. קורס הבגרות ב-High Q מעמיד לרשותך אמצעי לימוד מתקדמים ואפקטיבים, פרי עמלה של מחלקת מחקר ופיתוח מהטובות בעולם. אתר הבגרות במתמטיקה מכיל בתוכו אינספור תרגילים ופתרונות מלאים, החל מהשלב הבסיסי (אותם תרגילים שלמדתם בתיכון והספקתם לשכוח) וכלה בשאלות מבחינות הבגרות בשנים האחרונות.

מעבר לכך, תוכלו למצוא באתר המתמטיקה אפליקציות שמטרתן לתת לך עוד כלים שתוכל ללמוד באמצעותן וחשוב מכך, תוכלו מעתה להגדיל את הפוטנציאל הטמון בכם ולא רק למצות אותו! באמצעות משחקים המהווים אימון מצויין בביצוע חישובים מהירים ושיפור יכולות קוגניטיביות שונות ההצלחה שלך מובטחת.

החידוש האחרון והבלעדי לתלמידי High-Q נקרא Lessons On Demand) LOD). זוהי ספריית שיעורים וירטואלית הזמינה עבורך דרך האתר במשך קורס הבגרות ללא הגבלה. בספרייה הוירטואלית תוכלו לצפות במורים שלנו מסבירים את נושאי הבגרות, מדגימים ומתרגלים והכל במרחק לחיצת כפתור!