החלטתם לגשת לבחינת האמי"ר/ם ולחסוך זמן יקר וכסף רב במהלך התואר? מצוין!

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לקורס שיאפשר לכם להשיג את הפטור המיוחל מלימודי האנגלית באקדמיה. הקורס המקיף שלנו כולל שיטות מיוחדות, תרגול מעשי בכיתה, תרגול אינסופי בבית וסימולציות שיכינו אתכם לרגע האמת.

תלמדו מהניסיון

לחברת High Q מעל 30 שנות ניסיון בהוראת אנגלית לבחינה הפסיכומטרית ואנגלית מדוברת. מתוך כל הידע והניסיון הרב שרכשנו בנינו עבורכם את קורס האמי"ר/ם האיכותי, המקיף והמצליח ביותר בישראל.

קבלו את המורים הכי טובים

קורסים מצוינים מתחילים במורים מצוינים. המורים שלנו מרכיבים נבחרת מנצחת שמשלבת בין מקצועיות חסרת פשרות, ניסיון רב בלימוד אנגלית ואהבת האדם שכה מאפיינת אותם.

אמנות ההוראה

העובדה כי כל תלמיד הוא עולם ומלואו הופכת את ההוראה לתחום מורכב ומסובך. במשך למעלה מ-30 שנה חקרנו, פיתחנו, למדנו ושכללנו את שיטות ההוראה שלנו לאמנות של ממש - אמנות ההוראה.

Gamification

אחד התחומים הלוהטים בעולם ההוראה הגלובלי הוא ה-Gamification, לימוד באמצעות משחק. מחלקות המחקר והפיתוח של קבוצת High Q העולמית מפתחות במיוחד עבורכם אפליקציות רבות של משחקים מיוחדים ללימוד ותרגול אנגלית. רק כך תוכלו להתקדם בלימודי האנגלית בכל מקום בו תהיו, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. זהירות - זה ממכר!

אנחנו אתכם, יד ביד

התפיסה הפדגוגית שלנו מתבססת על כך שכל תלמיד הוא שונה ולכל אחד יש יתרונות וחסרונות שייחודיים לו. לכן, המורים שלנו לוקחים כל אחד ואחת מכם כפרויקט אישי ומלווים אתכם יד ביד לכל אורך הדרך. רק כך אנחנו מאמינים שאפשר להגיע לפטור המיוחל!

נצלו את הקידמה

טכנולוגיות ההוראה המתקדמות שלנו מובילות את הקידמה והחידושים בתחום הוראת האנגלית. תקבלו אתר מתקדם עם אינסוף אפשרויות לימוד ותרגול, אפליקציות רבות לסמארטפון שיאפשרו לכם ללמוד בכל מקום ובכל זמן, ה-BrainWash המפורסם שילמד אתכם אלפי מילים בזמן קצר ועוד המון הפתעות.

אל תתפשרו על הגודל

עשרות שנים של ניסיון הובילו אותנו למסקנה חד משמעית - כדי לספק את מלוא תשומת הלב והיחס הנדרש לכל תלמידה ותלמיד, יש ליצור מסגרת אשר תאפשר קיומם של תנאים אלו. המשמעות - כיתות לימוד קטנות!

הפטור המיוחל שלך קרוב מתמיד!